Řetízek na dveře, bezpečnostní

Bezpečnostní řetízek na dveře bez nutnosti vrtání do dveří a s možností odemknout řetízek zvenku.
Cena 499,00
Dostupnost Skladem
Dostupnost
Potřebujete pomoci s nákupem? Zavolejte nám na +420 734 746 271

Popis produktu

Bezpečnostní řetízek na dveře, s navlékacím očkem, snadné navléknutí na kliku, bez nutnosti vrtání do dveří. Vhodné i pro celoskleněné dveře, řetízek se navlékne na kliku. Ideální pro domovní a vstupní dveře, snadné použití pro seniory i pro děti, jednoduchá montáž, bez nutnosti vrtat do dveří.  Zabrání vstupu nechtěných osob do bytu.

Bezpečnostní řetízek lze odemykat. Odemyká se v části, která je připevněná vedle rámu dveří Podle toho, v jaké vzdálenosti od kliky se pevná část napevno připevní ke zdi, lze řetízek případně odemykat i zvenku – v tomto případě se tedy musí připevnit blízko, aby se tam zvenku vešla ruka pro odemčení. Ale samozřejmě pokud není odemykání zvenku žádoucí, připevní se tato část dál a odemykání zvenku již není možné.


Balení obsahuje: Řetízek  s dílem určeným k montáži na zeď a s kroužkem na kliku, 2 klíče, montážní návod, upevňovací materiál. Délka samotného řetízku 26cm.

Tento produkt rovněž dodáváme do dotačních projektů "prevence kriminality". Pro bližší informace nás kontaktujte na info@panskleroza.cz


DOPRAVA ZDARMA
Při nákupu nad 1 999 Kč nebo označených produktů v rámci ČR.
KAMENNÁ PRODEJNA
Němejcova 5, Plzeň
PO - PÁ: 10:00 – 17:00
SPECIALIZOVANÝ DOVOZCE ...
... tašek na kolečkách německého výrobce Andersen.