Provoz e-shopu NEPŘERUŠEN – Vážení zákazníci, v souvislosti s aktuálním nařízením vlády bychom vás chtěli informovat o následujících změnách. Lhůtu pro vrácení / výměnu zboží prodlužujeme na 6 týdnů nebo příp. dle potřeby dle individuální domluvy. Pro dopravu zboží využijte prosím pouze dopravce Geis – doručení na vaší adresu (domů nebo do práce), způsob platby pouze bezhotovostně. Kamenná prodejna je dočasně uzavřena. Děkujeme za pochopení a přejeme klidné odpočinkové dny. Obchod Pan Skleróza

Papírové sedátko na WC, 250ks

Papírové podložky na záchodové sedátko.
Cena 249,00
Dostupnost Skladem
Dostupnost Do 14 dnů
Potřebujete pomoci s nákupem? Zavolejte nám na +420 734 746 271

Popis produktu

Papírová WC sedátka

Papírová WC sedátka jsou ve všech kulturně vyspělých zemích běžným a neodmyslitelným standardem na veřejných toaletách, v restauracích, kavárnách, hotelech, kancelářských, zdravotnických, sportovních a kulturních zařízeních  i jinde. Chrání jejich uživatele před přenosnými kožními i dalšími infekčními nemocemi.

Neškodí životnímu prostředí, protože jsou vyrobeny ze 100%  papíru a  splachují se spolu s  toaletním papírem. Ze zkušenností  našich zákazníků se při užívání  WC papírových sedátek lépe udržuje čistota toalet, neboť odpadá záchodová akrobacie, nemusíte si obalovat prkénko metry toaletního papíru, který nakonec ucpává toalety, jednoduše vytáhnete papírové  hygienické sedátko ze zásobníku na zdi a položíte ho na  prkénko. Po použití nesaháte na nic, jen spláchnete a papírové sedátko se rovněž spláchne. Samozřejmě jde také o dobrý pocit, že si nemusíte sedat  na prkénko po někom cizím nebo používat toaletu vestoje.

Komfortní řešení používání veřejných záchodů při hospitalizaci v nemocnici nebo při cestování.  

DOPRAVA ZDARMA
Při nákupu nad 1 999 Kč nebo označených produktů v rámci ČR.
KAMENNÁ PRODEJNA
Němejcova 5, Plzeň
PO - PÁ: 09:00 – 17:00
SPECIALIZOVANÝ DOVOZCE ...
... tašek na kolečkách německého výrobce Andersen.
 
Zákazník Anonym nakoupil/a dne 25.03.2020

kontakt zákazníka a přesná dohoda o způsobu dodání. ...

Zákazník Anonym nakoupil/a dne 06.03.2020

Doporučuji, ochota, spolehlivost, rychlost, prostě fajn ...