Nákupní taška se sedátkem Andersen Komfort Shopper Ine zelená, 51l

Kvalitní taška se sedátkem od německého výrobce Andersen. Sedátko s nosností 120 kg lze lehce sklopit a kdekoliv si po cestě odpočinout.
Cena 3 699,00
Dostupnost Skladem
Dostupnost
Potřebujete pomoci s nákupem? Zavolejte nám na +420 734 746 271
Objem 51 litrů Postranní kapsa Reflexní odrazky Taška snadno odnímatelná od podvozku Vnitřní kapsa Voděodolná
Hmotnost 4,3 kg Hmotnost s taškou 5,2 kg Nosnost podvozku 50 kg Nosnost sedátka 120 kg Připojitelné za jízdní kolo Průměr koleček 20 cm Rozchod koleček 52 cm Rozšíření spodní nákladové plochy Skládací madlo Sklopná spodní podpěra Snadno otáčivá kolečka Snadno vyjímatelná kolečka Výška konstrukce 103 cm

Popis produktu

Nákupní taška na kolečkách Andersen KOMFORT SHOPPER® INE

Vlastnosti tašky Ine:

Maximální vnitřní objem tašky Ine je 51 litrů, rozměry 59 x 36 x 23 cm (v, š, h) . Můžete samozřejmě transportovat i větší objem, v tomto případě bude však taška neuzavřena.

Taška je při krátkém tašky voděodolná, nemusíte si proto dělat při dešti. Nicméně nedoporučujeme tašku vystavovat dešti dlouhodobě – např. skladovat venku apod.

Taška je vybavena reflexními odrazkami, díky kterým budete lépe vidět i za zhoršené viditelnosti.

Vnitřní kapsička slouží k uložení drobných předmětů, které jsou pak ihned k dispozici. Vnější postranní kapsa může být využita k uložení novin, deštníku, pití na cestu anebo dočasně pro hůl např. v obchodě. Na přední části tašky další kapsa uzavíratelná na suchý zip.

Tašku lze od podvozku snadno odepnout a využít tak samostatnou tašku anebo naopak samostatný podvozek. Taška je opatřena dvěma velkými uchy pro snadnější manipulaci se samostatnou taškou.

Barva černá + poklop a kapsa v zeleném káru.

Vlastnosti vozíku Komfort Shopper

Konstrukce Komfort Shopper se sedátkem je velice šikovným pomocníkem v místech, kde není možnost odpočinku. Sedátko je sklopné jednoduchým tahem a rychle připravené k použití, jeho nosnost je 120 kg. 

Ocelový vozík je osazen kolečky o průměru  20 cm. Díky jednoduchému systému uchycení koleček lze kolečka snadno vyjmout a uložit. K tomu postačí pouze stisknout kovovou závlačku na kolečku. Kolečka jsou velmi dobře usazena, umožňují proto snadné otáčení. Nosnost vozíku je 50 kg, horní okraj madla ve výšce 103 cm. 

Rozchod koleček u tohoto podvozku 52 cm. Čím vyšší je hodnota rozchodu koleček, tím je taška stabilnější a nepřevrátí se. Menší rozchod je naopak lepší pro nástup do autobusu apod.  Tento podvozek lze připojit pomocí rozšiřovacího dílu a přípojného mechanismu (není součástí dodávky) za jízdní kolo. Rozšiřovací díl a přípojný mechanismus můžete objednat v sekci "Přípojná zařízení za kolo"

Hmotnost samostatné konstrukce je 4,3 kg, hmotnost s taškou je       

Náš TIP: 

TIP - taška a sedátko v jednom ideální kombinace, avšak upozorňujeme díky stabilnímu ocelovému rámu na trochu vyšší hmotnost 4,1kg  


DOPRAVA ZDARMA
Při nákupu nad 1 999 Kč nebo označených produktů v rámci ČR.
KAMENNÁ PRODEJNA
Němejcova 5, Plzeň
PO - PÁ: 10:00 – 17:00
SPECIALIZOVANÝ DOVOZCE ...
... tašek na kolečkách německého výrobce Andersen.