Nákupní taška na kolečkách Andersen Unus Shopper Fun Truck A7

Kvalitní taška německého výrobce Andersen s velmi lehkým rámem a nosností 40 kg.
Cena 4 199,00
Dostupnost Dostupné do 14 dnů od objednání
Dostupnost
Potřebujete pomoci s nákupem? Zavolejte nám na +420 734 746 271
Objem 38 litrů Postranní kapsa Taška snadno odnímatelná od podvozku Tašku lze použít jako batoh Uzavíratelná pomocí stahovacího mechanismu Vnitřní kapsa Voděodolná
3- krokový systém nastavení rukověti Hliníková konstrukce Hmotnost 1,6 kg Hmotnost s taškou 2,6 kg Nosnost podvozku 40 kg Připojitelné za jízdní kolo Průměr koleček 17 cm Rozchod koleček 46 cm Skládací madlo Snadno otáčivá kolečka Snadno vyjímatelná kolečka Výška konstrukce 119 cm

Popis produktu

Na mnoha silnicích Evropy jezdí plně naložené kamiony. Jejich plachty jsou perfektní materiál pro tašky: neobvyklé, odolné, robustní a praktické. Každá taška ze série TRUCK je unikátní, neboť je zhotovena ve Švýcarsku, ručně z použitých plachet. Buďte originální a navíc přispějte k ochraně přírody!
TIP - Environmentally friendly a navíc velice odolné!

Nákupní taška na kolečkách Andersen UNUS SHOPPER® TRUCK A7 - taška z použité plachty nákladních vozidel - každá taška unikát! Tato tašky vyráběna z použitých plachet návěsů kamionů, ruční výroba ve Švýcarském závodě - každá taška unikát. 

POZOR -  Vzhledem k tomu, že každá taška je unikát, je vyobrazení tašky pouze ilustrativní! Pro přesný motiv nás předem kontaktujte s uvedením požadované převládající barvy tašky, zašleme Vám aktuální nabídku výrobce. 

DOPRAVA ZDARMA
Při nákupu nad 1 999 Kč nebo označených produktů v rámci ČR.
KAMENNÁ PRODEJNA
Němejcova 5, Plzeň
PO - PÁ: 10:00 – 17:00
SPECIALIZOVANÝ DOVOZCE ...
... tašek na kolečkách německého výrobce Andersen.