Nákupní taška na kolečkách Andersen Quattro Shopper Malit černá, 45l, čtyřkolka

Kvalitní taška se čtyřmi kolečky od německého výrobce Andersen, kterou lze tlačit anebo táhnout. V omezeném prostoru lze užívat ve složeném stavu na dvou kolečkách.
Cena 2 999,00
Dostupnost Skladem
Dostupnost
Potřebujete pomoci s nákupem? Zavolejte nám na +420 734 746 271
Objem 45 litrů Postranní kapsa Reflexní odrazky Taška snadno odnímatelná od podvozku Termopřihrádka Voděodolná
Hmotnost 2,8 kg Hmotnost s taškou 3,7 kg Nosnost podvozku 50 kg Průměr koleček 20 cm Rozchod koleček 42 cm Sklopná spodní podpěra Snadno otáčivá kolečka Snadno vyjímatelná kolečka Výška konstrukce 117 cm Výškově nastavitelné madlo

Popis produktu

Vlastnosti vozíku Quattro Shopper

Konstrukce Quattro Shopper umožňuje 2 možnosti využití. Při jízdě na 4 kolech můžete vozík tlačit před sebou anebo táhnout za sebou, pohodlné pro uživatele, kteří mají omezení horních končetin. Varianta na 2 kolech vhodná např. při pohybu v omezeném prostoru. Nosnost vozíku 40 kg. 

Ocelový vozík je osazen dvěma páry kolečky o průměru 15 a 20 cm. Díky jednoduchému systému uchycení koleček lze kolečka snadno vyjmout a uložit. K tomu postačí pouze stisknout kovovou závlačku na kolečku. Kolečka jsou velmi dobře usazena, umožňují proto snadné otáčení.

Vozík je opatřen teleskopickým mechanismem a lze tak nastavit pohodlnou výšku madla, v nejvyšší poloze je horní okraj madla ve výšce 117 cm. 

Rozchod koleček u tohoto podvozku 42 cm. Čím vyšší je hodnota rozchodu koleček, tím je taška stabilnější a nepřevrátí se. Menší rozchod je naopak lepší pro nástup do autobusu apod.

Hmotnost samostatné konstrukce je 2,8 kg, hmotnost s taškou je       

Náš TIP: 

Výborný pomocník na 2 nebo 4 kolech, teleskop. rukojeť, avšak ocelový rám s vahou 2,8kg.

DOPRAVA ZDARMA
Při nákupu nad 1 999 Kč nebo označených produktů v rámci ČR.
KAMENNÁ PRODEJNA
Němejcova 5, Plzeň
PO - PÁ: 10:00 – 17:00
SPECIALIZOVANÝ DOVOZCE ...
... tašek na kolečkách německého výrobce Andersen.