Andersen ROYAL SHOPPER® ORTLIEB, zelená, nafukovací kol. s kul. ložisky, průměr 29 cm

Kvalitní nákupní taška německého výrobce Andersen s nosností 50kg, nafukovací kolečka 29 cm s kuličkovými ložisky pro Váš pohodlný nákup, výborný ve spojení s jízdním kolem.
Cena 8 099,00
Dostupnost Do 14 dnů
Dostupnost
Potřebujete pomoci s nákupem? Zavolejte nám na +420 734 746 271
Objem 49 litrů Reflexní odrazky Rozměry tašky - 50 x 39 x 23 cm Taška snadno odnímatelná od podvozku Vnitřní kapsa Voděnepropustná
Hliníková konstrukce Hmotnost 3,6 kg Nafukovací kolečka s kuličkovými ložisky Nosnost podvozku 50 kg Připojitelné za jízdní kolo Průměr koleček 29 cm Rozchod koleček 50 cm Rozšíření spodní nákladové plochy Skládací madlo Sklopná spodní podpěra Snadno otáčivá kolečka Snadno vyjímatelná kolečka Výška konstrukce 111 cm Zavěsitelná na nákupní košík

Popis produktu

Vlastnosti vozíku Royal s nafukovacími kolečky s kuličkovými ložisky:

ALU vozík Royal je osazen nafukovacími kolečky s kuličkovými ložisky o průměru 29 cm a jeho nosnost je 50 kg. Váha samostatného podvozku je pouze 3,6 kg, váha s taškou potom 4,9 kg.  

Pomocí sklopného mechanismu lze madlo snadno sklopit, tím se zmenší výška konstrukce na polovinu. Stejným způsobem opět složíte zpět.

Díky jednoduchému systému uchycení koleček lze kolečka snadno vyjmout a uložit. K tomu postačí pouze stisknout kovovou závlačku na kolečku. Kolečka jsou velmi dobře usazena, umožňují proto snadné otáčení.

Výška konstrukce při zcela vyklopeném madle je 111 cm.

Rozchod koleček u tohoto podvozku je 50 cm, je velice stabilní. Tento podvozek lze připojit pomocí rozšiřovacího dílu a přípojného mechanismu (není součástí dodávky) za jízdní kolo. Rozšiřovací díl a přípojný mechanismus můžete objednat v sekci "Přípojná zařízení za kolo"

Sklopná podpěra umožňuje vozík složit do velmi malého prostoru (snadno lze vyjmout i kolečka), využijete při skladování anebo přepravě vozíku.

Sklopná podpěra je navíc vybavena i výklopem, kterým lze naopak při rozevřeném stavu nákladovou plochu prohloubit. Lze tak na samostatném podvozku převážet např. nápojové přepravky, ale také neskladné široké předměty, neboť kolečka jsou umístěna až za nákladovou plochou.

Výhoda podvozku Royal je kompatibilita různých koleček, na svůj podvozek Roal tak můžete nasadit a různě měnit dle potřeby kolečka standard, s ocelovými dráty, kolečka s kuličkovými ložisky 25 nebo 29 cm, nafukovací kolečka s kuličkovými ložisky 25 nebo 29 cm, anebo kolečka do schodů.

Náš TIP:

Podvozek Royal je skutečně královským podvozkem s nos 50 kg a velkými kolečky k překonání náročného terénu a dosažení pohodlné komfortní jízdy. Doporučujeme zejména ve spojení s jízdním kolem při těžším nákladu a horším terénu. 

Nákupní taška na kolečkách Andersen vyrobena v SRN.

DOPRAVA ZDARMA
Při nákupu nad 1 999 Kč nebo označených produktů v rámci ČR.
KAMENNÁ PRODEJNA
Němejcova 5, Plzeň
PO - PÁ: 10:00 – 17:00
SPECIALIZOVANÝ DOVOZCE ...
... tašek na kolečkách německého výrobce Andersen.