Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/web-data2/panskleroza_cz/public_html/www/_funkce/cleaner.php on line 55 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/web-data2/panskleroza_cz/public_html/www/_funkce/cleaner.php on line 56 Papírové sedátko na WC, 250ks | Pan Skleróza
Při nákupu nad 2 000 Kč máte dopravu po ČR ZDARMA.
 

Papírové sedátko na WC, 250ks

Papírové sedátko na WC, 250ks
Cena
249.00 Kč
Cena včetně DPH
Zboží je skladem


Zboží můžete objednat také telefonicky na čísle
734 746 271

Papírová WC sedátka

Papírová WC sedátka jsou ve všech kulturně vyspělých zemích běžným a neodmyslitelným standardem na veřejných toaletách, v restauracích, kavárnách, hotelech, kancelářských, zdravotnických, sportovních a kulturních zařízeních  i jinde. Chrání jejich uživatele před přenosnými kožními i dalšími infekčními nemocemi.

Neškodí životnímu prostředí, protože jsou vyrobeny ze 100%  papíru a  splachují se spolu s  toaletním papírem. Ze zkušenností  našich zákazníků se při užívání  WC papírových sedátek lépe udržuje čistota toalet, neboť odpadá záchodová akrobacie, nemusíte si obalovat prkénko metry toaletního papíru, který nakonec ucpává toalety, jednoduše vytáhnete papírové  hygienické sedátko ze zásobníku na zdi a položíte ho na  prkénko. Po použití nesaháte na nic, jen spláchnete a papírové sedátko se rovněž spláchne. Samozřejmě jde také o dobrý pocit, že si nemusíte sedat  na prkénko po někom cizím nebo používat toaletu vestoje.

Komfortní řešení používání veřejných záchodů při hospitalizaci v nemocnici nebo při cestování.