Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/web-data2/panskleroza_cz/public_html/www/_funkce/cleaner.php on line 55 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/web-data2/panskleroza_cz/public_html/www/_funkce/cleaner.php on line 56 Madlo s přísavkami dvojité s nastavitelným kloubem | Pan Skleróza
Při nákupu nad 2 000 Kč máte dopravu po ČR ZDARMA.
 

Madlo s přísavkami dvojité s nastavitelným kloubem

Madlo s přísavkami dvojité s nastavitelným kloubem
Cena
349.00 Kč
Cena včetně DPH
Zboží je skladem


Zboží můžete objednat také telefonicky na čísle
734 746 271
Madlo s přísavkami dvojité s nastavitelným kloubem od španělského výrobce Sabya. 

Madlo z kvalitního plastu a pryže, s rychlým a praktickým systémem přísavkového uchycení ke stěně k hladkému povrchu, nejlépe drží na skle nebo lesklých dlaždicích. V případě, že povrch je pórovitý nebo je madlo instalováno přes spáru dlaždice, kvalita pevnosti držení se snižuje. 

Lze kdykoli přemístit, nevyžaduje instalaci. Polohovatelné díky otočnému kloubu uprostřed. Vyšší nosnost díky trojímu upevnění. S protiskluzovým uchycením. Svislé či vodorovné použití a to nejen do koupelny! Rozměry: 50 x 11 x 8,5 cm, barva bílá. 

Madlo by mělo sloužit pouze jako podpora ( k přidržení se), nemělo by se na madlo přenášet celá váha - např. zavěšení při zvedání se z vany.