Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/web-data2/panskleroza_cz/public_html/www/_funkce/cleaner.php on line 55 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/web-data2/panskleroza_cz/public_html/www/_funkce/cleaner.php on line 56 Madlo s přísavkami | Pan Skleróza
Při nákupu nad 2 000 Kč máte dopravu po ČR ZDARMA.
 

Madlo s přísavkami

Madlo s přísavkami
Cena
199.00 Kč
Cena včetně DPH
Zboží je skladem
Toto zboží již není dostupné
Zboží můžete objednat také telefonicky na čísle
734 746 271

Madlo s přísavkami
Toto madlo s přísavkami slouží jako podpora při vstupování a vystupování z vany nebo k držení se ve sprše apod. Přichycuje se pomocí dvou přísavek, pevně drží pouze na hladkém povrchu jako je lesklá dlažba, obklady, sklo, atd., v případě, že povrch je pórovitý nebo jsou instalována přes spáru dlaždice kvalita pevnosti držení se snižuje. 

Madlo by mělo sloužit pouze jako podpora ( k přidržení se), nemělo by se na madlo přenášet celá váha - např. zavěšení při zvedání se z vany.  

Jednoduchá montáž pomocí přísavek, není třeba žádný instalační materiál, vrtání, šroubky atd. Vyrobeno z vysokohodnotného plastu ABS, opatřeného protiskluzovou úpravou. Rozměry ca. 29 x 9 x 8 cm.Barva bílá + šedé doplňky.