Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/web-data2/panskleroza_cz/public_html/www/_funkce/cleaner.php on line 55 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/web-data2/panskleroza_cz/public_html/www/_funkce/cleaner.php on line 56 Řetízek na dveře, bezpečnostní | Pan Skleróza
Při nákupu nad 2 000 Kč máte dopravu po ČR ZDARMA.
 

Řetízek na dveře, bezpečnostní

Cena
499.00 Kč
Cena včetně DPH
Zboží je skladem


Zboží můžete objednat také telefonicky na čísle
734 746 271

Bezpečnostní řetízek na dveře, s navlékacím očkem, snadné navléknutí na kliku, bez nutnosti vrtání do dveří. Vhodné i pro celoskleněné dveře, řetízek se navlékne na kliku. Ideální pro domovní a vstupní dveře, snadné použití pro seniory i pro děti, jednoduchá montáž, bez nutnosti vrtat do dveří.  Zabrání vstupu nechtěných osob do bytu.

Bezpečnostní řetízek lze odemykat. Odemyká se v části, která je připevněná vedle rámu dveří Podle toho, v jaké vzdálenosti od kliky se pevná část napevno připevní ke zdi, lze řetízek případně odemykat i zvenku – v tomto případě se tedy musí připevnit blízko, aby se tam zvenku vešla ruka pro odemčení. Ale samozřejmě pokud není odemykání zvenku žádoucí, připevní se tato část dál a odemykání zvenku již není možné.


Balení obsahuje: Řetízek  s dílem určeným k montáži na zeď a s kroužkem na kliku, 2 klíče, montážní návod, upevňovací materiál. Délka samotného řetízku 26cm.

Tento produkt rovněž dodáváme do dotačních projektů "prevence kriminality". Pro bližší informace nás kontaktujte na info@panskleroza.cz